• موضوع مقاله

میز و صندلی تاشو | راهنمای خرید بهترین میز و صندلی تاشو مسافرتی چوبی، پلاستیکی، مقاوم

عکس پس زمینه

صندلی تاشو و راحت نشین، تمام آن چیزی که برای سفر نیاز دارید. خیلی از زمان هایی که بیرون از خانه🏠 هستیم و در خیابان و یا مسافرت و یا حتی یک تفریح ساده کنار عزیزانمان بیرون از منزل نیازمند نشستن🧎🏻‍♂️ هستیم. خیلی از ما توانایی نشستن بر روی زمین را نداریم و یا حتی تمایلی به نشستن روی زمین را نداریم، در این هنگام می‌توانیم با خود یک میز صندلی تاشو داشته باشیم تا هرجا و هر مکانی که خسته شدیم بر روی آن بشینیم.

این نوع برای همه ما در همه ردی سنی نیاز است. صندلی تاشو سبک طوری طراحی شده اند که شما می‌توانید به راحتی آن را جمع کرده و با خود حمل کنید. و یا حتی وقتی که در منزل هستید و نیازمند صندلی هایی به جز مبل و راحتی های در منزل هستید این نوع از صندلی تاشو ساده مناسب شماست و کمترین جا را از شما می‌گیرد.

این نوع از محصولات از جنس های متفاوتی ساخته شده است. این نوع صندلی راحتی را حتی می‌توانید برای کوهنوردی هم استفاده کنید.

مدل های مختلف این صندلی ها با کارایی های مختلف آنها باعث شده که همه خانواده ها 👩‍👩‍👦بتوانند با هزینه ای کم از این محصول بیشترین کارایی را بهره مند شوند. این محصول را می‌توانیم در همه زمان ها و مکان های زندگی خود به راحتی استفاده کنیم.

همچنین کسانی که توانایی مالی خردید محصولات سنگین را ندارند می‌توانند این محصول را در زندگی روزمره خود جایگزین محولات سنگین تر و گران تر کنند.

در این مقاله سعی داریم انواع مختلف این نوع صندلی جدید را معرفی کنیم.

صندلی تاشو چیست؟

این نوع صندلی به عنوان یک انتخاب بسیاری از رویدادهای اجتماعی مختلف و همچنین برای استفاده روزانه در خانه شما شناخته شده است. مطمئناً 3 ویژگی اصلی وجود دارد که یک صندلی متحرک را در مقایسه با صندلی های ثابت بسیار کاربردی تر می کند.

این خصوصیات معمولاً قابلیت حمل و نقل ساده ، طول عمر و همچنین سهولت در نگهداری است.میز تحریر آریا طرح دار بدون باکس ملامینه

این وسیله به طور کلی برای بسیاری از مکان های خانه استفاده می شوند. در مقایسه با صندلی های معمولی، حمل و نقل آنها ساده تر و راحت تر است. شما احتمالاً می توانید بسیاری از صندلی های تاشو را برای هر نوع دورهمی در فضای باز می‌توان استفاده کرد.

صندلی تاشو فلزی:

صندلی فلزی تاشو جدید را می‌توانید در طبیعت گردی و مکان هایی که برای مسافرت می‌روید همراه خود داشته باشید. به این نوع صندلی تاشو نمازی هم می‌گویند که شما میتوانید همراه با میز تاشو نماز آن را استفاده کنید.

صندلی را می‌توانید به راحتی در گوشه ای از خانه جمع کنید و در صورت لزوم از آن استفاده کنید.صندلی و میز تاشو برای دانش آموزان عزیز که می‌خواهند درس خود را روی میز مطالعه نمایند می‌تواند یه محصول پر کاربرد باشد. صندلي و ميز تاشو واسه نماز را می‌توانید از سایت آریانا رهپویان آپادانا تهیه نمایید.

صندلی تاشو بدون پایه:

این نوع یک صندلی راحت و سبک می‌باشد در زمان هایی که شما نیاز به دراز کردن پاها دارید ولی نمی‌خواهید روز زمین بنشینید. این صندلی تکیه گاه مناسب برای زمانی است که به مسافرت یا استخر رفته اید و نیاز به نشستن روی زمین دارید.

صندلی تاشو fit بهترین وسیله برای استفاده در مساجد جهت نشستن های طولانی میباشد. دارای اسکلت از جنس فلز محکم و رویه برزنتی مقاوم است که می توان در سه زاویه مختلف تکیه گاهی تنظیم نمود.

صندلی تاشو اف ای تی برای جاهایی که امکان تکیه دادن ندارید مناسب ترین محصول است.

قیمت صندلی زمینی تاشو بسیار مناسب است. صندلی تاشو راحت نشین محصولی بسیار فوق العاده برای استفاده در منزل نیز است با تنظیم کردن زاویه نسشتن به راحتی می‌توانید از درد کمر جلوگیری کنید. صندلی تاشو لوله ای می‌تواند هر وزنی را تحمل کند و به راحتی تحمل تکیه کردن را برای ما ممکن می‌کند.

برای دیدن محصولات آریا رهپویان آپادانا کلیک کنید.

صندلی تاشو رستورانی:

مناسب برای غذاخوری ها و رستوران ها است. صندلی تاشو تالاری این نوع با تحمل وزن 120 کیلو گرم را می‌توانید به راحتی در مراکز جشن و عروسی استفاده نمود.

این صندلی می‌تواند در آشپزخانه های شما هم جای بگیرد و با میز ناهار خوری شما ست شود.از ویژگی این محصول سبک بودن و قابلیت حمل آسان آنها می باشد. این نوع صندلی برای مجالسی هم که در خانه اجرا می‌شود هم بسیار مناسب است و از قدیم از این نوع صندلی استفاده می‌شود.

با اینکه مدل های جدید آمده ولی همچنان صندلی تاشو استیل محبوبیت خود را در مجالس از دست نداده و همچنان علاقه مند به استفاده از آن ها هستیم.

صندلی تاشو بچه گانه:

از وسایلی که امروزه برای کودکان یا حتی در سیسمونی تهیه می‌شود صندلی تاشو کودک است. با توجه به بدن طریف کودکان این نوع صندلی باید مناسب با فیزیک بدن آنها طراحی شده باشد. اما از بهترین طراحی هایی که می‌توان نام برد طرح های مختلف بر روی این نوع صندلی و میزها می‌باشد.

همه کودکان دوست دارند که نقاشی ها و یا تکالیف درسی خود را جایی انجام دهند که به آن علاقه داشته باشند. این صندلی با طرح های مختلف می‌تواند کودکان را تشویق به انجام تکالیف آن ها کند.میز تحریر آریا طرح دار باکس دار طرح پونیامروزه کودکان ما عادت کرده اند که تکالیف خود را روی زمین انجام دهند اما این کار بسیار اشتباهیست که باعث بیماری هایی می‌شود. که یکی از آن ها کمر درد است. برای جلو گیری از آسیب رسیدن به آنها این نوع صندلی ها مناسب کودکان شماست.

صندلی غذای تاشو:

صندلی غذاخوری تاشو کودک دارای وزن 1.7 کیلوگرم، دارای سینی و تکیه گاه قابل شستشو، مناسب برای کودکان با حداکثر وزن 12 کیلوگرم مناسب برای کودکان دلبند شماست.

این صندلی پلاستیکی را می‌توانید تا کوکان 5 سال بسته به فیزیک بدن آنها استفاده کنید.

صندلی تاشو پایه بلند:

با استفاده از این صندلی تاشو خانگی می‌توانید خوردن غذا را راحت تر کنید.

برای کسانی که نمیتوانند روی زمین بنشینند و یا نمی‌خواهند میز ناهار خوری را تهیه کنند صندلی تاشو اپن بهترین محصول است که با قیمت مناسبی که دارد به راحتی می‌توانید به تعداد اعضای خانواده خود این محصول را تهیه کنید و جلو و پشت اپن خود قرار دهید.

این نوع صندلی برای کسانی طراحی شده است که نمیتوانند به راحتی بر روی صندلی های با ارتفاع پایین تر بنشینند و یا می‌خواهند صندلی را پشت اپن خود قرار دهند. میز و صندلی غذاخوری تاشو می‌تواند با وزن کمی که دارد به راحتی جایگزین میز ناهار خوری ها با حجم بالا شود.

برای دیدن محصولات آریا رهپویان آپادانا کلیک کنید.

صندلی تاشو چوبی:

خرید میز و صندل تاشو چوبی بسیار کاربردی اند، اگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک خیلی فرقی ندارد. بهترین محصول برای زیباسازی منزل خود استفاده از این نوع صندلی است.

این صندلی ها مناسب داخل منزل شما و یا اگر حیاط و یا تراسی دارید می‌توانید این صندلی ها را در آن جای دهید.از ویژگی های این صندلی بافت طبیعی چوب و قابل تعمیر بودن، محکم و با دوام، مناسب فضای باز و داخل منزل ،تاشو وکمجا، جنس بدنه اصلی از چوب با رویه براق، مقاوم در برابر آب و نور آفتاب بودن آنهاست. میز و صندلی ناهار خوری جزء پرمصرف ترین مصنوعات چوبی است که در اکثر خانه ها یک نمونه از آن وجود دارد .

صندلی تاشو پلاستیکی مسافرتی:

صندلی تاشو دسته دار با توجه به داشتن وزنی سبک و قابل حمل بودن و همچنین جاگیری در ماشین می‌تواند گزینه مناسبی برای سفر و اوقات تفریح شما باشد. صندلی تاشو پارچه ای را می‌توانید در هر فصلی از سال و در هر جایی که هستید به راحتی باز کرده و از فضای بیرون از خانه لذت ببرید.

این صندلی ها به قدری سبک هستند که ضعیف ترین افراد هم می‌توانند از این محصول به راحتی استفاده کنند.صندلی پلاستیکیحتی زمانی که می‌خواهید به مسجد و یا مراسمی بروید برای کسانی که نمی‌توانند بر روی زمین بنشینند بهترین کادو و یا همراه شماست.

برای دیدن محصولات آریا رهپویان آپادانا کلیک کنید.

 

این صندلی ها جایگزین خیلی از مواردی شده اند که امروزه در هر منزلی یا هر مسافرتی قبل از آن استفاده میشده. مزیت این نوع صندلی ها کمجا بودن و قابل حمل بودن آنهاست و فرد می‌تواند آن ها را به راحتی با خود به خیابان، مسافرت و یا هرجایی که به آنم نیاز دارد ببرد.

این صندلی ها همچنین باعث شده است کسانی که نمی‌توانند مدت زیادی را روی پاد خود بایستند و دچار بیماری هایی همچون کمر درد یا پا درد هستند، بتوانند با حمل آسان این صندلی ها در هر مکانی وارد شوند و لذت بیشتری را در زندگی تجربه کنند.

برای کسانی که توانایی مالی ندارند و نمی‌توانند از محصولات گران و پر هزینه استفاده کنند این بهترین محصول بازار برای آنهاست. این محصول در آشپزخانه، اتاق کار، اتاق درس، حمام و دستشویی، تراس و حیاط و پذیرایی منزل شما می‌تواند جای بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت آریا رهپویان آپادانا
تولید کننده انواع میزهای تحریر، میز غذاخوری، میز دیواری، میز نماز

راه های ارتباطی

  • آدرس: تهران - پاکدشت
  • مدیر فروش: 09913463075
  • تلگرام: 09354646306
  • واتساپ: 09129463075
بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید
Open chat
آنلاین هستیم هر سوالی دارید بپرسید؟
سلام
آنلاین هستیم میتونیم کمکتون کنیم؟